1. České sekty. Nemusí to byť len smiešne

Snímka: web Vesmírní lidé

Vesmír bez hladomorov, pandémií, otrockej práce a vojen. Naša galaxia je domovom pre päť miliónov civilizácií, ktoré spolunažívajú v dokonalej harmónii. Hlbiny „všehomíru“ brázdia obranné flotily láskyplných bytostí nepoznajúcich negativistické myslenie.

Nad našou planétou má dohľad hrdinský Aštar Šeran. V prípade katastrofy má v zálohe pripravené dve evakuačné flotily na záchranu ľudí. Bože, ako by sa nám teraz, v týchto pohnutých týždňoch pandémie zišiel!

 Sily svetla a tmy

Na Zemi je jeho pravou rukou niekdajší kontrolór kvality v mladoboleslavskej škodovke Ivo Benda. Zažiaril na začiatku milénia. Prvou sprostredkovateľkou vyspelej civilizácie bola síce zamestnankyňa kravína Miloslava Drsková, no rýchlo sa dala dokopy s Bendom.

Ten vymyslel termín Vesmírni lidé. Svojho času hádam nebolo Čecha, ktorý by nepoznal ich pestrofarebné letáčiky. Ich autor sa chválil, že sa dostali do rúk až 80 percentám obyvateľstva.

Aštar svojmu svetskému pomocníkovi dal telepaticky na vedomie: „Každý deň planéta

Tento článok je určený iba pre predplatiteľov.
Zostáva vám 84% na dočítanie.

Nedozvedeli ste sa všetko?

Digitálne predplatné

Získajte prístup ku kompletnému obsahu

KÚPIŤ

Už máte predplatné?
Prihláste sa

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Najčítanejšie témy