7. Princezná bez ružových snov predáva zámky. Najmä Rusom

Snímka: MAFRA/D. Materna

„To bol môj sen – opravovať zámky a potom ich predávať milionárom. K tomuto nápadu som sa dostala náhodou, keď som emigrovala do Českej republiky a môj kamarát utrúsil, že sa tu dá kúpiť zámok. Ihneď mi napadlo, že raz určite budem tou, ktorá ponúka zámky,“ hovorí pre HN Natallia Makovik.

Jej rojčenie sa naplnilo do bodky, hoci musela prejsť riadnymi úskaliami, ktorých korene treba vykopávať v hlbokej minulosti. Prapradedko bol majiteľom veľkej textilnej manufaktúry v Moskve. Rodinu v roku Veľkej októbrovej revolúcie vyvraždili boľševici. Prežila len prababička. Padlo na ňu mŕtve telo jej mamy, ktoré ju skrylo a zachránilo pred ďalším mordom. Prababička sa neskôr pridala ku kočovným Rómom.

Preskočme kus rodinnej histórie. Budúca realitná maklérka sa narodila v Archanjelsku na severe Ruska. Do Bieloruska pricestovala ešte pre rozpadom Sovietskeho zv

Digital + 25€ palivová karta

Obdarujte seba alebo svojich blízkych exkluzívnym obsahom Hospodárskych novín a ako darček od nás získate palivovú kartu v hodnote 25€.

Tento článok ste dočítali vďaka tomu, že ste predplatiteľom Hospodárskych novín. Ďakujeme, že podporujete kvalitnú žurnalistiku.

Najčítanejšie témy