Kotalík zařídil vítězství Buffala

13.03.2006, 07:16
iHNediHNedčtkčtk

Český útočník Aleš Kotalík měl velkou zásluhu na dalším úspěchu Buffala v zámořské NHL. V nedělním utkání proti Bostonu vstřelil vítězný gól svého týmu, na další dva přihrál a Sabres si po výsledku 6:2 připsali už šestou výhru v řadě.
Dařilo se také Milanu Hejdukovi, který se gólem a asistencí podílel na vítězství Colorada nad Calgary 3:0. Slovenský brankář Peter Budaj vychytal první čisté konto v kariéře NHL a pomohl Coloradu k posunu na první příčku v tabulce Severozápadní divize.

Naopak v nevýrazných výkonech pokračují New York Rangers. V duelu s Atlantou vedli o dvě branky, ale nakonec podlehli 2:3 v prodloužení a prohráli popáté za sebou. Martin Straka a Jaromír Jágr měli ze svých gólů po zápase jen malou radost.

Výsledky nedělních zápasů NHL:
Washington - Ottawa 2:5, Colorado - Calgary 3:0, Buffalo - Boston 6:2, New York Rangers - Atlanta 2:3 v prodloužení, Chicago - Detroit 3:5, Minnesota - Edmonton 4:3, Pittsburgh - Philadelphia 2:0, Anaheim - Phoenix 5:2.

menuLevel = 1, menuRoute = dennik, menuAlias = dennik, menuRouteLevel0 = dennik, homepage = false
16. máj 2024 05:43